POSJETA SREBRENICI 09. MAJ 2015. GODINE

SREBRENICA-MAJ-2014-1Kao i svih prethodnih godina i ove školske godine organizovali smo obilazak učenika prvih razreda i nastavnika naše Škole Memorijalnom centru Potočari 09.maja 2015.godine. Ovom jednodnevnom izletu i obilasku Memorijalnog centra Potočari učešće su uzeli učenici prvih razreda, odjeljenja I1A, I1B, I2A, I2B, I3, I4, I5, I6 i I7, ukupno 138 učenika u pratnji voditelja odjeljenja nastavnika Sabahudina Solaka, Melise Mekić, Nermine Mujezinović, Amira Hodžića, Mirze Hamzabegovića, Ferida Kardovića, Sedine Muzaferović, Eldina Bučana, Jusufa Bihorca i vođe puta Kemala Jaganjca. Također, sa nama su putovali i Lejla Redžić, Asim Džanković i Nusret Redžepagić.

Ove godine su nam uposlenici Memorijalnog centra Potočari dodijelili i zahvalnicu.