UČENIČKA EKSKURZIJA – JAJCE MAJ 2015

DSCN26~2_1Učenici III-1a i III-2 razreda naše škole u pratnji sa svojim razrednicima imali su priliku posjetiti kraljevski grad Jajce i vezirski grad Travnik. Zajedno sa njima su na ovu ekskurziju išli i naši šampioni, pobjednici nogometne lige srednjih škola Kantona Sarajevo, kao i učenici koji su pretstavljali Školu na  Sedmom festivalu srednjih stručnih škola BiH-a u Gradačcu. Učenici su imali priliku da posjete poznati vodopad na Plivi, podzemnu crkvu Hrvoja Vukčića Hrvatinića, Medvjed-kulu, Muzej II zasjedanja AVNOJ-a, kao i Plivska jezera u blizini Jajca. U Travniku su imali priliku posjetiti Vezirsku tvrđavu.