ČESTITKA ZA VASKRS 2016. GODINE

VaskrsU nedjelju, 01. maja pravoslavci širom svijeta obilježavaju svoj najveći praznik – Vaskrs.

Koristimo se prilikom da svim učenicima, njihovim roditeljima i uposlenicima u odgojno-obrazovnim ustanovama na području Kantona Sarajevo, pripadnicima pravoslavne vjeroispovijesti, čestitamo nastupajući Vaskrs i poželimo dobro zdravlje, porodičnu sreću i dalji uspjeh u radu.

Posjećamo da je u skladu sa školskim kalendarom za 2015/2016. godinu, u petak, 29.04.2016. godine u svim osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo nenastavni i neradni dan.

….stoji u čestitci Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo.

Pridružujemo se čestitkama i svim našim učenicima, njihovim roditeljima i uposlenicima Škole, pravoslavne vjeroispovijesti čestitamo nastupajući praznik.