POSJETA SREBRENICI – MAJ 2016. GODINE

Kao i svih prethodnih godina i ove školske godine organizovali smo obilazak učenika prvih razreda i nastavnika naše Škole Memorijalnom centru Potočari 06.maja 2016.godine. Ovom jednodnevnom izletu i obilasku Memorijalnog centra Potočari učešće su uzeli učenici prvih razreda, odjeljenja I1a, I1b, I2a, I2b, I3, I4, I5 i I6 , ukupno 150 učenika u pratnji voditelja odjeljenja nastavnika Mašić Hane, Filipović Selme, Tatlić Midhata, Avdić Neđme, Klačar Ramiza, Bradarić Damira, Šoše Alme i Begić  Seje i vođe puta Kemala Jaganjca. Autobuse za učeničku eksukrziju u Srebrenicu su platile firme sa kojima škola posluje: NOVA GAMA AA, d.o.o. Sarajevo, UNILAB, d.o.o. Sarajevo, SELA, d.o.o. Sarajevo, El-Tarik benzinske pumpe d.o.o. Sarajevo i Halćo Company, d.o.o. Vogošća i PAK-RAMPART, d.o.o. Visoko.