UPIS REDOVNIH UČENIKA – KORISNE INFORMACIJE

DSC07259_WEBPoštovani učenici devetih razreda,

Za sve Vas koji se još niste opredijelili koju ćete školu upisati, u sljedećem promotivnom materijalu imate spisak svih zanimanja u našoj školi sa kratkim opisom svakog pojedinačnog zanimanja. Ukoliko priloženi materijal nije dovoljan, budite slobodni da nas kontakirate putem naše kontakt-forme KONTAKT-FORMA ili na broj telefona 033/561-940.

Detaljnije informacije sa spiskom predmeta za svako zanimanje možete naći na sljedećem linku: PLAN I PROGRAM ZA SVAKO ZANIMANJE, gdje imate izlistana sva zanimanja sa smjerovima i predmetima.

Potreban broj bodova za upis na tehnička zanimanja (četvrti stepen) je 60 i više bodova (ovaj broj bodova je važio za prošlu školsku godinu). Za upis na zanatska zanimnja (treći stepen), nema uslovnog broja bodova.

Vaše bodove, koji su potrebni za našu školu, možete izračunati koristeći sljedeći ON-LINE KALKULATOR BODOVA.

Za upis redovnih učenika u našu školu, potrebni su sljedeći dokumenti:

1. Rodni list;
  2. Svjeodačanstvo VI, VII, VIII i IX razreda osnovne škole;
  3. Uvjerenje sa eksterne mature.
  4. I eventualno, drugi dokumenti koji su potrebni za bodovanje učenika, što će biti naglašeno prilikom raspisivanja konkursa za upis redovnih učenika u srednje škole.

U prilogu se nalazi naš promotivni materijal i kratka prezentacija škole.

Letak možete preuzeti ovdje PROMOTIVNI LETAK SŠSK SARAJEVO.

Promotivni video:

Nadamo se da će Vaš izbor biti JU SREDNJA ŠKOLA ZA SAOBRAĆAJ I KOMUNIKACIJE – SARAJEVO.

UPRAVA ŠKOLE!