KURBAN-BAJRAM, SEPTEMBAR 2016. GODINE

kurban-bajram“Draga djeco/učenici, poštovani nastavnici i direktori odgojno-obrazovnih ustanova, cijenjeni roditelji,

u ponedjeljak, 12. septembra, muslimani širom svijeta obilježavaju svoj najvažniji praznik – Kurban-bajram.

Koristimo se prilikom da svim učenicima, njihovim roditeljima i zaposlenicima odgojno-obrazovnih ustanova, islamske vjeroispovijesti, čestitamo Kurban bajram i poželimo dobro zdravlje i ostvarenje svih ciljeva u privatnom životu i na poslovnom planu.

NAPOMENA: U skladu sa školskim kalendarom za 2016/2017. godinu, 12. i 13. septembar (ponedjeljak i utorak) su u svim osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo nenastavni i neradni dani.”

Kaže se, između ostalog, u Čestitci Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo.

Pridružujemo se čestitkama nadležnog Ministarstva, te svim našim učenicima, njihovim roditeljima, kao i uposlenicima škole islamske vjeroispovijesti čestitamo nastupajući Kurban bajram.

UPRAVA ŠKOLE!