PRVI BH PORODIČNI SAJAM – ILIDŽA 2016

sajam_ilidza_oktobar_2016_s1U Sarajevu je od 07. do 09. oktobra 2016. godine, održan “Prvi BH poroični sajam” u kojem je učešće uzela i naša Škola. Sajam je bio raznolik, i ubiti je bio privrednii, ali je nazvan porodični kako bi privukao porodične firme i cijele porodice, jer je svako ko je posjetio sajam, mogao naći nešto za sebe.

Naša Škola se na ovom sajmu prenzetovala sa propagandnim materijalom u kome su data sva zvanja i zanimanja za koja se obrazuju naši učenici. Također, na štandu je bila izložena maketa dijela glavne gradske saobraćajnice, kao rad naših učenika. Sa učenicima: Adis Beširović, Salih Nalo, Elmedin Zorlija, Muhamed Smailović i Kenan Dizdarevića, koji su bili zaduženi za prezentaciju naše Škole, bili su i nastavnici Mehmed Bubić i Kemal Jaganjac.

sajam_ilidza_oktobar_2016_s2