Naknadni upis redovnih učenika u avgustovskom roku za školsku 2018/2019. godinu

Obavještavamo učenike i roditelje učenika čija djeca nisu uspjela da se upišu u srednju školu na prethodna dva konkursna roka da ćemo u avgustu (po završetku godišnjih odmora) vršiti upis 24 učenika (jedan razred) za sljedeća zanimanja:

 

  1. Autoelektričar, 12 učenika, i
  2. Rukovalac građevinskih i pretovarnih mašina, 12 učenika.

Obavještavamo učenike da upis učenika po ovom naknadnom roku počinje 02.08.2018. godine i traje svaki radni dan do popune slobodnih mjesta u Školi. Učenici lično donose dokumente za upis u školu.

Ove školske godine Ministarstvo za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo će stipendirati po 5 učenike koji žele upisati deficitarna zanimanja (u našem slučaju autolimar i rukovalac građevinskih i pretovarnih mašina). Odluka u prilogu.

Broj bodova možete izračunati koristeći ON-LINE KALKULATOR BODOVA.

Više detalja o zanimanjima u našoj školi imate u sljedećoj afiši:

Svim našim učenicima, njihovim roditeljima, kao i budućim učenicima, želimo ugodan ljetni raspust.

Uprava Škole!

 

Vezane vijesti...