Dan otvorenih vrata – 20. decembar 2018. godine

Danas je u našoj Školi upriličen dan otvorenih vrata za učenike osnovnih škola a u organizaciji Unije poslodavaca Kantona Sarajevo, koji su se ovom prilikom upoznali s tim koja zanimanja se uče u Školi, uslovi u kojima se drže predavanja, način prezentiranja pojedinih predmeta, kao i kratka prezentacija svih zanimanja koja se izučavaju u školi iz ugla učenika koji pohađaju ovu Školu. Nakon toga djeca su posjetila i školsku radionicu, a potom su autobusom firme “Centrotrans” otputovali do sjedišta ove kompanije da se upoznaju sa njihovim potrebama za uposlenicima i da ih potaknu da upiše neko zanimanje koje učenike osposobljava za neko od zanimanja koje je potrebno ovoj kompaniji u budućem širenju i razvoju, kao i pojam dualnog obrazovanja i šta on znači u budućem obrazovanju učenika

Vezane vijesti...