Ko sagradi most dva će mjesta sastaviti, ko ga poruši – oba će izgubiti

Slika3

Dana 26.02.2019. godine u pratnji profesorice Historije, učenici naše škole su prisustvovali centralnoj manifestaciji obilježavanja Dana nezavisnosti Bosne i Hercegovine pod nazivom “Ko sagradi most dva će mjesta sastaviti, ko ga poruši – oba će izgubiti”. Centralna manifestacija je organozovana od strane udruženja i stručnog aktiva nastavnika/profesora Historije Kantona Sarajevo u Međunarodnom centru za djecu i omladinu s početkom u 12:00h.

U sklopu ove manifestacije izložene su makete mostova koje su učenici radili kroz svoje nastavne i vannastavne aktivnosti, a također su pročitana dva najbolje urađena eseja učenika na temu: “Ko sagradi most dva će mjesta sastaviti, ko ga poruši – oba će izgubiti”.

Vezane vijesti...