Čestitka za 08. Mart – Dan žena

“Drage moje kolegice čestitam Vam 8. mart, Međunarodni dan žena, uz želje da Vam i ovaj dan protekne u lijepom raspoloženju i da ga podijelite sa svojim najdražima, uz pažnju, ljubav i poštovanje koje Vi zaslužujete.
Dan žena jeste praznik, ali to treba biti i dan kada trebamo, ne samo poklanjati više pažnje ženama, nego i slaviti ekonomska, društvena i politička dostignuća žena. Ovaj dan obilježava se u znak sjećanja na borbu za ženska prava.
Neka ovogodišnji Dan žena bude uistinu Vaš praznik i dan zahvalnosti za sve dobro kojim ste obogatili živote naših učenika i roditelja, a samim tim i svijet u kojem živimo.”

… stoji u čestitci Ministrice za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo.

Pridružujemo se čestitkama i svim našim učenicama i uposlenicama, želimo čestitati 08. Mart – Dan žena!

Uprava Škole!

Vezane vijesti...