III susreta automehaničara jugoistočne Evrope i II međunarodne konferencije “Izazovi međunarodnog partnerstva strukovnih škola”

U Ljubljani su ove godine održani III susreti automehaničara jugoistočne Evrope od 17. do 19.04.2019 .godine. Našu Školu su predstavljali učenici Manso Saudin i Husić Vedad a njihov mentor je bio Fikret Muratović, nastavnik praktične nastave. Učešće na ovim susretima je uzelo osam škola iz regije a naši učenici su u ukupnom plasmanu zauzeli 4. mjesto. Na susretima kao i na II međunarodnoj konferenciji u organizaciji Stručnog obrazovnog centra Ljubljana pod nazivom „Izazovi međunarodnog partnerstva strukovnih škola“, koja je održana 19.04.2019.godine, također u Ljubljani, učestvovali su i Kemal Jaganjac, rukovodilac dijela nastavnog procesa za razvoj i unapređenje i Zijada Čebo, rukovodilac praktične nastave.

 

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Vezane vijesti...