III susreta automehaničara jugoistočne Evrope i II međunarodne konferencije “Izazovi međunarodnog partnerstva strukovnih škola”

U Ljubljani su ove godine održani III susreti automehaničara jugoistočne Evrope od 17. do 19.04.2019 .godine. Našu Školu su predstavljali učenici Manso Saudin i Husić Vedad a njihov mentor je bio Fikret Muratović, nastavnik praktične nastave. Učešće na ovim susretima je uzelo osam škola iz regije a naši učenici su u ukupnom plasmanu zauzeli 4. mjesto. Na susretima kao i na II međunarodnoj konferenciji u organizaciji Stručnog obrazovnog centra Ljubljana pod nazivom „Izazovi međunarodnog partnerstva strukovnih škola“, koja je održana 19.04.2019.godine, također u Ljubljani, učestvovali su i Kemal Jaganjac, rukovodilac dijela nastavnog procesa za razvoj i unapređenje i Zijada Čebo, rukovodilac praktične nastave.