Posebna sjednica nastavničkog vijeća povodom smrti kolege Almira Brkića

Darivanje krvi – mart 2019 5

Danas 10. juna 2019. godine u školskoj fiskulturnoj sali je održana posebna sjednica nastavničkog vijeća naše škole povodm tragične smrti našeg kolege, prijatelja i profesora Almira Brkića i njegove supruge i kćeri. Ovom prilikom, uposlenici škole, kao i učenici su se na prigodan način sjetili i oprostili od našeg kolege i profesora Almira Brkića.

 

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

Vezane vijesti...