Časopis “Mladi i škola” broj 05

U prilogu je dat peti broj časopisa “Mladi i škola“.

edakcijski tim časopisa se i ovaj put potrudio kako bi za Vas pripremio interesantan sadržaj iz oblasti odgoja i obrazovanja. Najveći dio časopisa zauzimaju članci koje su Redakciji dostavile odgojno-obrazovne ustanove i na taj način prezentirale svoje projekte, aktivnosti te uspjehe na raznim takmičenjima.
Želimo se zahvaliti svima koji su se odazvali našem pozivu i zajedno s nama kreirali peti broj časopisa „Mladi i škola“. I u narednom periodu pratit ćemo sve aktivnosti koje se provode u našim odgojno-obrazovnim ustanovama, a vas pozivamo da nam se priključite i zajedno s nama oblikujete naredne brojeve ovog časopisa. Tekstove o različitim sadržajima, aktivnostima, projektima, ali i komentare, kritike, pohvale i sugestije možete slati na našu e-mail adresu: mladiiskola@mon.ks.gov.ba.

Vezane vijesti...