Posjeta Srebrenici – Septembar 2019. godine

I ove godine, tradicionalno, učenici drugih razreda su u pratnji svojih razrednih starješina, Bradarić Damira, Džinović Mersida, Mujezinović Nermine, Prnjavorac Omara, Šoljić Alije, Filipović Šoljić Selme i Krunić Zlate, predstavnika škole Emilije Martinčević, pomoćnika direktora za razvoj i unapređenje i prof.historije Azre Mrnđić, posjetili Memorijalni centar Srebrenica – Potočari, 26.09.2019.godine.

Ukupan broj učenika koji posjetio Memorijalni centar Srebrnica – Potočari je 155.

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Sarajevo je svim učenicima obezbjedila lunch pakete.

U Memorijalnom centru je bio održan historijski čas i za učenike i za nastavnike.  Učenici su posjetili mezarje, fabriku u kojoj su bili smješteni holandski vojnici i pogledali film o Srebrenici.

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

 

You may also like...