Petak 04. oktobar -Nenastavni dan

Obavještavamo sve redovne učenike i njhove roditelje da je na osnovu dopisa Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo, broj 11/04-38-34286-2/19 od 01.10.2019. godine petak 04. oktobar 2019. godine radni nenastavni dan, tj. redovni učenici neće imati nastavu taj dan.

Svim nastavnicima i stručnim saradnicima, čestitamo 05. oktobar – Svjetski dan nastavnika.

Hvala Vam na trudu, znanju i strpljenju koje nesebično ulažete kako bi naša djeca, učenici i mladi usvojili potrebna znanja i vještine, te stekli vrijedna iskustva i izgradili zdrave temelje za sretnu budućnost.

Uloga prosvjetnih radnika u životima svih ljudi, kao i u životima naše djece, učenika i mladih od izuzetnog je značaja, te Vam se iskreno zahvaljujemo na svemu što nam svakodnevno pružate.

Uprava Škole!

Vezane vijesti...