Zahvalnica – Donacija tableta

Donacija tableta Američka privredna komora

Ovom prilikom se u ime učenika i kolektiva JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije zahvaljujemo članovima Upravnog odbora Američke trgovačke komore u BiH, koji su svojim donacijama i nesebičnom pomoći obezbijedili da još 6 naših učenika ima bolji pristup procesu online nastave.

Zahvaljujući pomoći društveno-odgovornih kompanija i ljudi dobre volje, uprava škole je do sada uspjela da obezbijedi donaciju od 28 tableta za učenike naše škole.

Imajući u vidu aktuelnu situaciju, i socijalni status mnogih učenika naše škole, i dalje pozivamo i ostale kompanije, društva i ljude dobre volje koji su u mogućnosti da pomognu da svi naši učenici dobiju novu ili polovnu neophodnu informatičku opremu (kompjutere ili tablete) kako bi mogli aktivno učestvovati u procesu online nastave.

Zahvalnica – Donacija tabletaOvom prilikom se u ime učenika i kolektiva JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije…

Posted by Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Sarajevo on Ponedjeljak, 27. April 2020.

Vezane vijesti...