Obavještenje za učenike prvih razreda školske 2020/2021. godine

Poštovani učenici prvih razreda školske 2020./2021. godine,

ovim putem želimo da vam zaželimo sretan početak školovanja u Srednjoj školi za saobraćaj i komunikacije Sarajevo, i da vas obavijestimo o načinu dolaska u školu u utorak 01.09.2020. godine.

Molimo sve učenike da se pridržavaju svih epidemioloških mjera. U školu morate doći sa maskom i pridržavati se socijalne distance i udaljenosti od najmanje 1,5 metara od ostalih prisutnih.

Sva potrebna uputstva, raspored časova i dokumentaciju neophodnu za početak školske godine ćete dobiti od razrednika na licu mjesta.

Zbog epidemioloških mjera koje su na snazi, u školu je dozvoljen ulazak samo učenika bez pratnje roditelja.

U prilogu se nalazi spisak učenika prvih razreda.

U ime kolektiva Srednje škole za saobraćaj i komunikacije Sarajevo svim našim učenicima  želimo sretnu i uspješnu novu školsku godinu.

Spisak učenika prvih razreda za školsku 2020/2021. godinu: