Liga srednjih škola Kantona Sarajevo 2017- četvrto kolo

Na web stranici sport centra je izašao članak o utakmicama četvrtog kola u sklopu Lige srednjih škola Kantona Sarajevo u malom nogometu.

Prenosimo dio članka koji se odnosi na našu školu:

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije – Druga gimnazija Sarajevo 4:0 (Šašivarević, Hafizović, Krakonja)

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije: Ervin Ribić, Emrah Hadžiavdija, Mahir Hafizović, Arnes Kurahović, Dženan Mujčić, Adis Zahirović, Kenan Rizvanović, Sandro Šašivarević, Semir Krakonja, Demir Mustafić, Safet Fejzić.

Druga gimnazija Sarajevo: Amar Kapo, Ahmed Muhamed Arnautović, Tarik Karišik, Dorian Mačak, Mak Midžić, Faris Švrakić, Mirza Nikolić, Nadir Kalajdžić, Faris Buljugić, Faris Šišić, Amar Šapčanin, Adnan Radonja, Kerim Šljivo, Ajdin Pašić i Eldar Mujan.

Cio članak nalazi se na ovom linku.

Slike i video dajemo u prilogu:

You may also like...