XI festival rada srednjih stručnih škola Bosne i Hercegovine – Bužim

XI Festival rada Bužim – april 2019 3

Dana 27. aprila 2019. godine (subota) u vremenu od 10:00 do 17:00h, održan je XI festival rada srednjih stručnih škola Bosne i Hercegovine u Mješovitoj srednjoj školi “Hasan Musić” u Bužimu. Našu školu, na ovom takmičenju je predstavljalo 6 učenika iz 6 raličitih zanimanja i to:

1. Manso Saudin, autoelektričar, mentor Balaš Mustafa;
  2. Smječanin Adel, autolimar, mentor Bajrović Eldin;
  3. Šabanić Ismir, automehaničar, mentor Muratović Fikret;
  4. Čavrk Aidin, vozač motornih vozila, mentor Komar Nail;
  5. Milunić Arnel, tehničar drumskog saobraćaja – opće, mentor Huković Amir, i
  6. Bukva Alen, tehničar ptt saobraćaja – komunikacione tehnologije, mentor Bejdić Delila.

Plasman među prva 3 mjesta ostvarili su sljedeći učenici:

1. Smječanin Adel, autolimar, mentor Bajrović Eldin, II mjesto;
  2. Manso Saudin, autoelektričar, mentor Balaš Mustafa, III mjesto;
  3. Bukva Alen, tehničar ptt saobraćaja – komunikacione tehnologije, mentor Bejdić Delila, III mjesto.

Zahvaljujemo se svim učenicima koji su išli na takmičenje, a posebno učenicima koji su osvojili II, odnosno III mjesto u svojoj kategoriji.

Posebno se zahvaljejmo domaćinima na dobrom dočeku i dobroj organizaciji festivala rada.

Sljedeće godine svim našim učenicima i mentorima želimo još bolji plasman!

[simple_google_photos_grid album-url=”https://photos.app.goo.gl/TmENG2VUKoPYojJr5″ number-photos=”40″ number-photos-per-row=”4″ cache-interval=”120″]