Dvije srebrene medalje na turniru “Omladinska zlatna rukavica”

S ponosom objavljujemo da su naši učenici Škrijelj Amer i Đogić Amin, u Beogradu osvojili dvije srebrene medalje na jednom od najjačih bokserskih omladinskih turnira u regionu, turniru “Omladinska zlatna rukavica”. U konkurenciji od 240 boksera iz 7 zemalja regiona, Amer je u četvrtfinalu savladao reprezentativca Slovenije, a u polufinalu reprezentativca Srbije. U finalnoj borbi je izgubio podijeljenom odlukom sudija 3:2. Amin je u polufinalu poluteške kategorije pobijedio reprezentativca Srbije rezultatom 4:1, a u finalnom meču, odlukom ljekara nije učestvovao zbog ozljede šake . U ime kolektiva Srednje škole za saobraćaj i komunikacije Sarajevo čestitamo našem Ameru i Aminu i želimo još mnogo sportskih uspjeha.

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

 

You may also like...