Program prevencije kockanja mladih

U  okviru trodnevne edukacije nastavnika i stručnih saradnika  za implementaciju programa prevencije kockanja mladih “Tko zapravo pobjeđuje” u organizaciji nevladine organizacije  Narko- ne i  Edukacijsko- rehabilitacijskog fakulteta sveučilišta u Zagrebu koja se realizovala u periodu od 24.03.2022.godine do 26..03. 2022.godine u Sarajevu predstavnici JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Suada Delić, prof.pedagogije i psihologije, Maša Omerbašić dipl.psiholog i Muhamed Lepir dipl. teolog prošli su trening osposobljavanja za provođenje radionica za učenike i predavanja za roditelje i nastavnike. Provođenje daljnjih aktivnosti vezanih za ovu edukaciju realizirat će se do kraja školske godine.