Poziv na Online info meeting – Fakultet za saobraćaj i komunikacije

Obraćam Vam se u svojstvu predsjednice Udruženja “Asocijacija studenata Fakulteta za saobraćaj i komunikacije – Feniks”.
Obzirom da se bliži upis u novu akademsku 2022/23. godinu, ovom prilikom Vas molim da Vašim učenicima, maturanticama i maturantima, proslijedite poziv na Online info meeting Fakulteta za saobraćaj i komunikacije koji će se održati u petak, 13.5.2022. godine, sa početkom u 11h.
U prilogu Vam dostavljam poziv i Google formu koju su zainteresovani studenti dužni popuniti u svrhu organizacije Dana otvorenih vrata koji će se realizovati 7 – 10 dana nakon održavanja Online info meetinga.
U slučaju upita i nejasnoća stojim Vam na raspolaganju. Također Vas molim za potvrdu o prijemu e – maila i proslijeđenom pozivu.
Unaprijed Vam se zahvaljujem na saradnji!

GOOGLE OBRAZAC: https://forms.gle/FxtZsGNcEaY8yusb8 

You may also like...