Projekat “Moja prva iskaznica”

U okviru projekta „Moja prva iskaznica“ učenici i nastavnici nase škole su u periodu od 13.05. – 27.05.2022. god. održali edukativne radionice u školama : OŠ Džemaludin Čaušević, OŠ Meša Selimović, OŠ Fatima Gunić, OŠ Osman-Nuri Hadžić, OŠ Aleksa Šantić, OŠ Aneks, OŠ Srednje, OŠ Alija Nametak te Četvrta osnovna škola Ilidža.
Cilj projekta „ Moja prva iskaznica“ je da se učenicima IX-tih razreda, kroz vršnjačku edukaciju i radionice ukaže na proceduru i postupak kako izvaditi svoju prvu iskaznicu.
Važnost projekta je prepoznalo i nadležno Ministarstvo koje je i dalo saglasnost za realizaciju navedenih radionica.
Veliko hvala učenicima koji učestuju u ovom projektu:
Arnela Šišić, Benjamin Pilica, Nidal Ajradinović, Melisa Bakaran, Alena Vajzović, Danina Salihagić, Emina Mujezin, Berin Idrizović, Muris Ališehović, Amila Hodžić, Nejla Hasanbegović, Mirza Salčin, Lejla Imamović, Farah Idrizagić, Arman Šutković, Kasim i Jusuf Sadikaj.
Kao i profesorima koji su uključeni:
Muhamed Lepir, Elvedin Korora, Mustafa Balaš, Enisa Đerzić, Emilija Martinčević, Edin Mehić, Fikret Muratović, Sabahudin Solak i Sanela Kovačević.
Koordinator projekta je Emilija Martičević