Green Tech projekat

U periodu od 16.09 – 25.09.2024. godine, učenici naše škole su učestvovali u Green Tech projektu u sklopu programa Erasmus+.
Ovaj projekat je započeo posjetom predstavnica International Burch University našoj školi, a nakon toga je uslijedilo sedmodnevno online testiranje na GTECH platformi.
Učenici su bili podijeljeni u timove i rješavali zadatke iz oblasti poduzetništva za kompanije u BiH.
Završetak takmičenja se održao 25.09.2024. god. prezentacijama završnih radova na International Burch University.
Tim u sastavu, Omeragić Benjamin, Fazlagić Lamija, Juhić Mirza i Bavčić Ilhana, je osvojio drugo mjesto.
Učenici koji su učestvovali u ovom takmičenju su: Aganović Adi, Bavčić Ilhana, Baždar Damir, Begić Hamza, Borančić Ajna, Dizdarević Vedad, Fazlagić Lamija, Gljiva Majra, Hrvat Ajdin, Juhić Mirza, Karup Arnel, Krušo Aid, Koso Merjema, Mudželet Kerim, Mujezinović Sarah, Nezirić Suana, Omeragić Benjamin, Pandžić Hamza, Seferović Arnel i Tahirović Amila.
Podršku učenicima na ovom projektu su pružile Bubić Melisa i Đerzić Enisa.
Bilo je ovo izazovno i vrijedno iskustvo za naše učenike koji su dokazali da su kreativni, odgovorni, vrijedni i spremni na nove izazove.
Čestitke svim učenicima na odlično riješenim zadacima.