FINALE LIGE SREDNJIH ŠKOLA KANTONA SARAJEVO

DSCN2595_1Danas je ekipa naše škole, nakon pobjede u polufinalnoj utakmici nad ekipom Pete gimnazije u 09:20h, koju su pobijedili rezultatom 5:0, u finalnoj utakmici koja je završena u 13:35 minuta, pobijedili odabrani tim Srednje škole iz Vogošće, rezultatom 5:3 u korist naše ekipe. Momcima i stručnom štabu zahvaljujemo na pobjedi i želimo im dalji uspjeh na profesionalnom planu.

Naravno, ovaj uspjeh ne bi bio moguć bez vatrenih navijača:

Naknadno ćemo objaviti malu video-reportažu sa dešavanjima sa finalne, kao i sa prethodnih utakmica.

DSCN2597_1[fb_button]