PLAN JAVNIH NABAVKI ZA 2015. GODINU

Javne nabavke

Na osnovu člana 133. Zakona o srednjem obrazovanju („Službene novine Kantona Sarajevo“ broj23/10), člana 167. Pravila Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Sarajevo, i člana 17. Zakona o javnim nabavkama (“Sužbeni glasnik BiH” broj 39 od 19. Maja 2014. godine ) , Školski odbor Javne ustanove Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Sarajevo nakon razmatranja tačke 3: „Prijedlog Nacrta Plana nabavki za 2015. godinu , na šestom (VI) redovnom sastanku održanom 09. 02. 2015. donosi:

O D L U K U

o utvrđivanju Nacrta Plana nabavki za 2015. godinu

1. Ovom odlukom Školski odbor Srednje škole za saobraćaj i komunikacije Sarajevo utvrđuje Nacrt Plana nabavki za 2015. godinu, kao u prilogu.
  2. Nacrt Plana nabavki donosi se za budžetsku 2015. Godinu, a osnova mu je Nacrt Budžeta za 2015. Godinu koji je dostavljem Ministarstvu finansija dana 23. 12. 2014.godine a obuhvata nabavku roba, usluga i radova, te sadrži podatke o predmetu nabavke, ekonomskom kodu na kome su planirana sredstva za nabavku, procijenjenoj vrijednosti nabavke, vrsti postupka javne nabavke, o tome sklapa li se ugovor o javnoj nabavci , planiranom početku postupka i planiranom trajanju ugovora o javnoj nabavci.
  3. Nacrt Plan nabavki će se se tokom budžetske godine izmijeniti ili dopuniti, shodno usvajanju Budžeta za 2015. Godinu a sve izmjene i dopune moraju biti vidljivo naznačene u odnosu na osnovi Nacrta Plana nabavki..
  4. Plan nabavki 2015. Godinu će se se objaviti na internetskoj stranici Škole u roku od 60 dana od dana usvajanja Budžeta za 2015. godinu.
  5. Ovaj Nacrt Plana kao i Plan koji se donese nakon usvajanja Budžeta su podložni promjenama ukoliko se pojave nove potrebe ili mogućnosti nabavke roba, usluga i radova, a sve izmjene i dopune biti će vidljivo označene u odnosu na osnovni plan i odmah će biti objavljene na internetskoj stranici Škole.
  6. Sastavni dio ove Odluke je Tabelarni pregled Nacrta Plana nabavki za 2015.godinu.

NACRT PLANA NABAVKI ZA 2015. GODINU

PLAN NABAVKI ZA 2015 GODINU