RAMAZANSKI BAJRAM – JULI 2016. GODINE

“Najznačajniji praznik muslimana Ramazanski bajram obilježava se u utorak 05.07.2016. godine, te s tim u vezi želimo istaći važnost poštovanja vjerskih osjećaja i obavezu uvažavanja različitosti među narodima Bosne i Hercegovine.

Poštujući vlastita vjerska opredjeljenja, a istovremeno uvažavajući različitosti vjerskih osjećaja, ističemo da je tolerancija i međusobno razumijevanje jedini put opstanka i zajedničkog života u Bosni i Hercegovini.

Koristimo se prilikom da svim uposlenicima/učenicima/studentima u odgojno-obrazovnim ustanovama čestitamo Ramazanski bajram i zaželimo puno uspjeha u daljem radu.”

…kaže se u čestitci Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade Kantona Sarajevo.

Pridružujemo se čestitkama Nadležnog Ministarstva, te svim našim učenicima, njihovim roditeljima, kao i uposlenicima škole islamske vjeroispovijesti čestitamo nastupajući Ramazanski bajram.

UPRAVA ŠKOLE!