VII Međunarodni simpozij “INTERDISCIPLINARNOST LOGISTIKE I SAOBRAĆAJA”

slika-celje-skoplje-2016U vremenu od 28.09. do 01.10.2016. godine predstavnici naše škole su učestvovali na VII eđunarodnom  simpoziju, pod nazivom “INTERDISCIPLINARNOST LOGISTIKE I SAOBRAĆAJA”, koji se održao u Skoplju – FRY Makedonija.

Radove na ovom simpoziju su izlagali  nastavnici:

1. Alija Šoljić “OSNOVE STRATEGIJE SIGURNOSTI DRUMSKOG SAOBRAĆAJA U BOSNI I HERCEGOVINI”;
  2. Solak Sabahudin “UČENJE NA DALJINU”;
  3. Kemal Jaganjac “PRAKTIČNI EFEKTI UTICAJA JGP-A NA OKOLINU”.

Učešće je uzelo 20 srednjih tehničkih i stručnih škola iZ jugoistočne Evrope. Bilo je 32 izlagača radova iz oblasti bjezjednosti  saobraćaja, ekologije, logistike i javnog gradskog saobraćaja.

Na sastanku Organizacionog i Programskog Odbora dogovoreno je da VIII međunarodni simpozij “Interdisciplinarnost logistike i saobraćaja”, za 2017.godinu bude organizovan u Sarajevu.