Svečana sjednica povodom svjetskog Dana nastavnika

Dana 07.10.2019. godine u prostorijama Srednje škole za saobraćaj i komunikacije održana je svečana sjednica Nastavničkog vijeća povodom svjetskog Dana nastavnika. Tom prilikom uposlenicima škole su se pridružili i svi penzioneri škole. Nakon intoniranja himne Bosne i Hercegovine, svi prisutni su se minutom šutnje ili učenjem Fatihe prisjetili svih kolega koji nažalost više nisu među živima. VD Direktor škole gospodin Sejad Mujezinović se kratko obratio prisutnim, a potom pozvao i najstariju penzionerku profesoricu Francuskog jezika gospođu Skopljak Muniru da učini isto. Na navedenoj sjednici Nastavničkog vijeća profesoru Huković Amiru je od strane kolektiva uručen prigodan poklon povodom odlaska u penziju. Po završetku svečane sjednice Nastavničkog vijeća, u prostorijama škole je organizovana zakuska za sve prisutne.

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

You may also like...