Donacija Direkcije za robne rezerve KS

JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Sarajevo je pokrenula projekat “Ja znam biti drug“.

Projekat ima za cilj realizaciju društveno korisnog učenja. Društveno-koristan rad podstiče učenike da razvijaju samosvijest, brigu za druge, da uče ili da sarađuju sa drugima, te pružaju pomoć drugim ljudima bez obzira na razlike i na taj način doprinose poboljšanju kvaliteta života.

Projekat će se realizovati u periodu od oktobra do decembra 2019. godine.

Za projekta smo dobili donaciju od Direkcije za robne rezerve Kantona Sarajevo u gardarobi; majce, trenerke, šalovi, jakne, dzemperi, rukavice, itd, koja će biti podjeljena učenicima kojima je pomoć potrebna.

Gardaroba će se dijeliti zajedno sa namirnicama koje će prikupljati učenici.

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

You may also like...