Raspored vanrednih ispita za januarsko-februarski rok 2021. godine – NOVI

U prilogu je dat NOVI izmijenjeni raspored grupa i komisija za januarsko-februarski rok 2021. godine za vanredne učenike.
Eventualne izmjene rasporeda bit će blagovremeno objavljene na web stranici i oglasnoj ploči škole.

Zbog epidemiloških mjera, svi ispiti u ovom roku će se održavati online, te zbog toga pozivamo kandidate koji nisu preuzeli svoje školske naloge za Google for Education platformu (tj. Google Classroom i Google Meet) da se jave na školski mail ssskskola@ssskskola.edu.ba da im se isti pošalju. Bez ovih naloga neće se moći pristupiti polaganju ispita. Bivši redovni učenici ove škole mogu korisititi račune koji su imali kao redovni učenici, ukoliko su zaboravili pristupne podatke molimo ih da se jave na gore priloženi mail. Ukoliko neko ne zna da se prijavi na platformu, može doći u školu svaki radni dan od 09:00h do 13:00h.

Raspored grupa

Procedura traženja je sljedeća:
Prvo se nađete koja ste grupa, a zatim tu grupu pratite u koloni komisija.

 

 

You may also like...