Projekat za mir PRO – Budućnost – posjeta sakralnim objektima u Sarajevu

Radionica u mjesecu februaru je u cjelosti realizirana uživo. Učenici su dali svoj doprinos u realiziranju radionice aktivnim sudjelovanjem u posjetama sakralnim (vjerskim) objektima.

Učenici IV2a u okviru projekta za mir PRO – Budućnost prošle sedmice posjetili sakralne (vjerske objekte) monoteističkih religija i da su posjete upriličene Aškenaskoj sinagogi, Sabornoj crkvi, Katedrali Srca Isusova i Begovoj džamiji. Cilj ovih posjeta je bio upoznati se sa religijskim vrijednostima četiri monoteističke religije, ljepotama sakralnih objekata, te slušati o dijalogu među religijskim zajednicama i promociji mira u društvu.

Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo
Google Photo

You may also like...