Čestitka maturantima povodom završetka školovanja

Maturanti 2021

Drage naše maturantice, dragi naši maturanti,

danas je došao dan koji ćete dugo pamtiti. Sigurna sam da će ostati zabilježen u vašem sjećanju. Nažalost, pandemija je pokvarila pravi doživljaj današnjeg dana i dio vašeg obrazovanja ostat će obilježen pandemijom.

Da li su se ispunila očekivanja, jeste li proveli vesele i nezaboravne dane u srednjoj školi? Nadam se da jeste, nadam se da ste ispunili svoje snove, da su vaša nadanja ostvarena, možda ne u potpunosti, ali jesu u najvećoj mjeri. Pred vama se otvaraju danas vrata jednog novog razdoblja, novih izazova i nadanja. Neki od vas će nastaviti školovanje, neki će tražiti svoje mjesto na tržištu rada. Ispred vas su mnoge raskrsnice gdje ćete donositi odluke – male i velike, sa kratkoročnim i dugoročnim posljedicama. Uvijek budite dobri ljudi posvećeni činjenju dobra. Pomažite slabije i pazite starije. Nemojte biti strogi prema domovini. Domovinu čine ljudi i svi ste pozvani da je činite boljom i prosperitetnijom.

Želim vam uspjeh, želim vam sreću i ostvarenje svih vaših snova.

Svim maturantima sarajevskih srednjih škola, njihovim roditeljima/starateljima, njihovim učiteljima, nastavnicima i profesorima, čestitam završetak srednjoškolskog obrazovanja.

Ministrica
Naida Hota-Muminović

https://mo.ks.gov.ba/aktuelno/novosti/cestitka-maturantima-povodom-zavrsetka-skolovanja

You may also like...