DRUGI K O N K U R S za upis učenika u prvi razred srednjih škola sa područja Kantona Sarajevo -Informacija

DCIM100GOPROGOPR0023.JPG

Poštovani roditelji i učenici,

Obavještavamo vas da u JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Sarajevo neće biti drugog konkursnog roka za upis redovnih učenika, obzirom da su sva mjesta popunjena u prvom upisnom roku. Ovom prilikom se još jednom zahvaljujemo svim učenicima i njihovim roditeljima koji su dali povjerenje ovoj školi.

Ovim putem preporučujemo svim učenicima koji žele upisati isto ili slično zanimanje da se obrate našim partnerskim školama JU Željeznički školski centar, JU Srednja škola metalskih zanimanja, JU Srednoškolski centar Vogošća, Srednoškolski centar Hadžići i JU Srednoškolski centar Ilijaš.