Čestitka Ministarstva povodom početka drugog polugodišta

Cijenjene kolegice i kolege, dragi učenici!

U ponedjeljak. 31.0 1.2022.godine, je početak drugog polugodišta i povratak u naše školske klupe.
Iako su mnogi izazovi ispred nas, znamo da ćemo ih sve sa uspjehom savladati i da će radost u našim učionicama prevladati da u narednom periodu vratimo isti onaj sjaj i radost koje smo i prije pandemije dijelili u našim učionicama.
Želimo vam svima sretan povratak u naše učionice, želimo vam da želja za uspjehom bude naša i vaša vodilja, želimo da se samo školski smijeh i znanje širi prostorima naših škola i da sve prepreke na koje naiđete budu podstrek da što prije prethodne dane neizvjesnosti ostavimo iza nas.
Odlučimo da našim uspjesima, lijepim ponašanjem i učenjem budemo putokaz kako u svim vremenima možemo dobrotom i znanjem graditi sretnu budućnost.
Mi ćemo se boriti da put do vaših uspjeha bude lakši i prepoznat, a vi nas vašom snagom podstičite i podsjećajte da zajedno, na istom putu dijelimo i brige i želje, da stvaramo i gradimo.