Čestitka za 1. mart – Dan nezavisnosti BiH

Cijenjene kolegice i kolege, poštovani roditelji. draga djeco i učenici!

Povodom 1. marta, Dana nezavisnosti, nacionalnog praznika Bosne i Hercegovine,upućujemo vam iskrene čestitke.
I ovog godine, kao i svih prethodnih godina, učimo da Dan nezavisnosti obilježimo prisjećajući se i slaveći nezavisnost Bosne i Hercegovine na dostojanstven način, način kako to naša domovina zaslužuje, prigodnim programima. isticanjem zastave Bosne i Hercegovine i razgovorima šta kao pojedinci možemo učiniti za bolji prosperitet Bosne i Hercegovine.
Neka nam je svima sretan Dan nezavisnosti , da budemo sretni u svojoj slobodi, progresivni u svojim ciljevima i ponosni na sve one koji su svoj život dali za nezavisnost naše domovine.
“Moja domovina je uvijek pobjeđivala ljepotom, ljubavlju i svojim dobrim sinovima i kćerima”.

M. Č., učenica osnovne škole