Ajna Borančić – čestitke za postignute rezultate

S ponosom čestitamo našoj učenici I-2a odjeljenja, Ajni Borančić, na sjajnim sportskim rezultatima. Ajna već 7 godina trenira borilački sport džudo i redovan je takmičar i član reprezentacije Bosne i Hercegovine. Nakon osvojenih titula prvaka Federacije i prvaka BiH u prošloj godini Ajna nastavlja sa sjajnim rezultatima. 27.02.2022. godine, Ajna je učestvovala na prvenstvu Federacije u Sarajevu i u konkurenciji kadetkinja i juniorki osvojila dvije zlatne medalje.05.03.2022. godine, Ajna je učestvovala na prvenstvu države za seniore u Bijeljini, i osvojila prvo mjesto sa pet borbi.U ime kolektiva Srednje škole za saobraćaj i komunikacije Sarajevo, našoj Ajni upućujemo iskrene čestitke i želimo mnogo sreće i uspjeha u nastavku sportske karijere.