Poništenje dijela Javnog konkursa za popunu upražnjenih radnih mjesta – April 2022

Javni konkurs za popunu upražnjenih radnih mjesta u školskoj 2021/2022.godini, koji je objavljen dana 30.10.2021.godine na službenoj stranici Ministarastva za odgoj i obrazovanje, službenoj stranici Škole,  na stranici  JU „Služba za zapošljavanje Kantona Sarajevo“, i  putem Obavještenja objavljen u dnevnom listu „Dnevni avaz“ za popunu upražnjenih radnih mjesta u školskoj 2021/2022.godini za poziciju pod rednim brojem  1. Nastavnik/nastavnica stručno-teoretske grupe- PTT grupa predmeta (Upravljanje kvaliteta usluga, Praktične vježbe (Poštanske tehnologije) IV, Sigurnost poštanskog saobraćaja, Tehnologija poštanskog saobraćaja, 1 izvršilac, 8 časova nastavne norme sedmično, na određeno vrijeme, počev od okončanja konkursne procedure do povratka radnice s funkcije pomoćnika direktora, a najkasnije do 31.08.2022.godine; i za poziciju pod rednim brojem 2. Nastavnik/nastavnica stručno-teoretske grupe- PTT grupa predmeta (Infrastruktura i održavanje komunikacijskih sistema, Planiranje telekomunikacijskih mreža, Tehnologija komunikacija III, Tehnologija komunikacija IV, Praktične vježbe IV (Komunikacione tehnologije), Tehnika komunikacija IV), 15 časova nastavne norme sedmično, na određeno vrijeme, počev od okončanja konkursne procedure do povratka radnice s funkcije pomoćnika direktora, a najkasnije do 31.08.2022.godine.

Javni konkurs za poziciju pod rednim brojem 1 i 2 poništava se iz razloga što citirani javni konkurs nije raspisan s tačno naznačenim profilom i stručnom spremom iz Nastavnog plana i programa za srednje tehničke i stručne škole.

PONIŠTENJE JAVNOG KONKURSA APRIL 2022