Projekat “Moja prva iskaznica”

Učenici i nastavnici naše škole organizovali su edukacione radionice u okviru projekta „Moja prva iskaznica“ u osnovnim školama. Cilj radionica je da se učencima IX-tih razreda, kroz vršnjačku edukaciju, ukaže na postupak i procedure kako izvaditi svoju prvu iskaznicu.
Važnost projekta prepoznalo je i nadležno Ministarstvo koje nam je i dalo saglasnos za realizaciju edukacionih radionica.
U periodu od 09.-13.05.2022. godine radionice smo održali u: JU OŠ „Šejh Muhamed ef.Hadžijamakovića“, OŠ „Grbavica I“ i OŠ „Zajko Delić“ Vogošća.
Učenici koji su uključeni u projekat su: Melisa Bakaran,Kasim Sadikaj,Muris Ališehović ,Mirnes Salčin, Lejla Imamović, Benjamin Pilica, Farah Idrizagić,Amila Hodžić, Danina Salihagić, Jusuf Sadikaj, Arnela Šišić, Arman Šutković, Nejla Hasanbegović, Alena Vejzović, Nidal Ajradinović, Emina Mujezin, Berin Idrizović.
Profesori koji su uključeni u projekat su: Muhamed Lepir, Elvedin Korora, Sanela Kovačević, Edin Mehić, Mustafa Balaš, Fikret Muratović, Sabahudin Solak, Emilija Martinčević i Enisa Đerzić.
Koordinator projekta je Emilija Martinčević.