Posjeta učenika OŠ “Safvet-beg Bašagić”

Dana 22.03.2023. godine našu školu posjetili su učenici Osnovne škole Safvet-beg Bašagić. U okviru projekta “Moja prva iskaznica” održana je radionica o temi “Kako doći do prve iskaznice”. Pod vodstvom profesora učenici su obišli školu i upoznali se sa njenim radom, moderno opremljenim učionicama, kao i strukama i ostalim sadržajima koje nudi Srednja škola za saobraćaj i komunikacije Sarajevo. Obišli su i radionice gdje se održava praktična nastava.
Naš sponzor, Centrotrans, omogućio je ovu posjetu.
Zahvaljujemo se našim učenicima koji su bili sjajni domaćini i edukatori, a to su: Lamija Fazlagić, Irma Bešlija, Eldar Bjelica, Mirnes Salčin, Adna Kurbagić, Jasmina Jamaković, Ajla Delić, Mehmed Husković, Faris Huskić, Jusuf Sadikaj, Kasim Sadikaj, Lamija Lagarija.
Za realizaciju ovih radionica učenike je pripremala prof. Nermina Mujezinović.
Doprinos u realizaciji ove posjete dali su i profesori: Melisa Bubić, Elma Krzić, Enisa Đerzić, Kenan Redžepagić, Mehmed Bubić i Edin Čustović.