Međunarodni simpozijum „Interdisciplinarnost logistike i saobraćaja“

Dvanaesti Međunarodni simpozijum „Interdisciplinarnost logistike i saobraćaja“, održan je u Beogradu, Repubilika Srbija u periodu 29.septembar – 01.oktobar 2022.godine.
Na simpozijumu, predstavnici naše škole su bili Kemal Jaganjac i Emilija Martinčević. Prof. Emilija Martinčević je izlagala stručni rad, čiji autor je bio i prof. Solak Sabahudin.
Na naučnom skupu, učestvovalo je 60 inženjera saobraćaja i eksperata iz te oblasti, sa područja zemalja bivše Jugoslavije, koji su se predstavili sa 33 svoja rada.
Predstavnici naše škole imali su priliku da u večernjim satima odgledaju predstavu „Moskvičem do pakla“ – edukaciona predstava namjenjena učenicima s ciljem podizanja svijesti o bezbjednosti saobraćaja.
Simpozijum su organizovali Zajednica saobraćajnih škola i Zavod za unapređenje obrazovanja i vaspitanja Republike Srbije.