9. YouthSpeak Forum u BiH

Ovim putem pozivamo Vas i Vaše učenike na 9. po redu YouthSpeak Forum u Bosni i Hercegovini u organizaciji AIESEC-a u BiH.
YouthSpeak Forum je globalni događaj koji realizuje najveća svjetska omladinska organizacija AIESEC, a za cilj ima upoznavanje i približavanje mladih ljudi ka UN-ovim Ciljevima Održivog Razvoja (SDGs). Primarni fokus za ovogodišnji YouthSpeak Forum jeste SDG 10 – smanjenje nejednakosti, s osvrtom na SDG 4 – kvalitetno obrazovanje i SGD 9 – industrija, inovacije i infrastruktura. Mladi ljudi dobijaju priliku da čuju inspirativne priče uspješnih ljudi iz oblasti poduzetništva, marketinga i IT-a, kao i mnogih drugih koji djeluju u Bosni i Hercegovini.
YouthSpeak Forum je ujedno i prilika mladima da se upoznaju i pripreme za tržište rada, istraže profesionalne mogućnosti unutar Bosne i Hercegovine i iskažu svoje mišljenje o domaćim i globalnim pitanjima.
Tema ovogodišnjeg YouthSpeak Foruma je #korakUnepoznato, a u sklopu foruma kroz sam program, nastojati ćemo mlade ljude inspirisati na famozni korak u nepoznato po pitanju ličnog i karijernog razvoja. YouthSpeak Forum će se održati 10. juna 2023. godine u prostorijama objekta Dječija kuća Novo Sarajevo, s početkom programa u 10:00 sati. Registracija će biti otvorena u 9:30 sati do početka programa.
Radujemo se Vašem učešću u sklopu ovogodišnjeg YouthSpeak Foruma, te Vas molimo da pozovete što veći broj Vaših učenika da se odazovu ovoj inicijativi.
Prijaviti se mogu putem linka u nastavku: https://forms.gle/KsxRvvqaYFFpc3BJ6