Predstavljanje rada školskih sekcija

U petak, 29. septembra 2023. godine, organizovana je, u holu škole, prezentacija rada sekcija za školsku 2023/2024.god.
Predstavnici sekcija iz reda učenika sa voditeljima odjeljenja pokazali su zavidnu kreativnost i angažiranost predstavljajući svoje programe i promovišući rad svojih sekcija, a sve u cilju povećanja i pridobijanja novih članova. Predstavljene su slijedeće sekcije: poduzetništvo, ja znam biti drug, šahovska sekcija, dramska, sportska, civitas i fotografska sekcija, a učešće su imali učenici, prezenteri i voditelji sekcija.
Učenici prezenteri: Beslija Irma, Dzafo Ahmed, Lamija Lagarija, Selma Celik, Džejla Đaltur, Naida Bašić Sinan Aida, Omeragić Benjamin, Salkić Tarik, Bezdrob Faruk, Kurtić Muhamed, Amina Ćato, Kurdbagić Adna, Salčin Mirnes, Bjelica Eldar, Amila Tahirović, Imamović Emela, Krušo Aid.
Voditelji sekcija, profesori: Hana Mašić, Eldin Bučan, Omar Prnjavorac, Ferid Karović, Sead Sokolović, Melisa Bubić, Igor Smiljanić, Sanela Kovačević, Muhamed Lepir.