Radionica – “Kako napisati projekat”

Dana 22.11.2023. godine, u JU Srednja škola za saobraćaj i komunikacije, za nastavno osoblje je održano stručno usavršavanje na temu: “Kako napisati projekat”. Radionicu je pripremila i vodila direktorica škole Emilija Martinčević.
U okviru stručnog usavršavanja o projektima, upoznali smo se sa raznim karakteristikama i načinima izvođenja projekta, realizaciji zamisli i idejnoj podlozi koja se realizuje u okviru projekta i time stekli proširena znanja koja možemo direktno primijeniti. Zanimljiva saradnja pretvorila se u razmjenu iskustava i učvršćivanje već stečenih znanja i obogaćivanje novim sadržajima, vještinama i edukaciji u cjelini. To je još jedna potvrda, koliko je potrebno educirati se na svim poljima kako bismo što kvalitetnije obavljali date zadatke. U okviru radionice mogli smo prezentirati kreativna, lična mišljenja i realizaciju ideja o različitim temama, što je rezultiralo zanimljivom međusobom saradnjom. Prijatna atmosfera obogatila je naša iskustva i uljepšala radni dan.