Projekat “V2V – Izgradnja kapaciteta Zapadnog Balkana”

U okviru projekta “V2V – Izgradnja kapaciteta Zapadnog Balkana”, 29.11.2023. godine u prostorijama JU Srednje škole za saobraćaj i komunikacije održana je Završna konferencija projekta, na kojoj su prezentovane aktivnosti i rezultati koji su postignuti realizacijom projekta. Prezentatori su bili projekt menadžer Škole za ovaj projekat Kemal Jaganjac i kolegica iz mentorske škole – Školskog centra Nooderpoort iz Groningena – Holandija Minke Kloppenburg. Također, kolega Kenan Redžepagić je prezentovao Razvojni plan Škole. Konferenciji su prisustvalovali i Njegova ekselencija ambasador Holandije u BiH gosp. Henk van den Dool, predstavnici ministrastva obrazovanja Kantona Sarajevo, kancelarije Erasmus+, Vanjskotrgovinske komore BiH, Privredne komore KS, Gras-a, Centrotrans-a, BH Pošte, Srednje škole Metalskih zanimanja, Srednje mašinske tehničke škole kao i članovi projektnog tima Škole i drugi naši nastavnici.

Slične objave