Uradimo dobro zajedno

Koliko je važno biti human i misliti na druge, naši učenici su pokazali tako što su i ove godine organizirali humanitarni bazar u koordinaciji sa pedagoško-psihološkom službom i prof. Melisom Bubić. Naše vrijedne učenice su pripremile kolače te simboličnom prodajom prikupile novac koji će iskoristiti za kupovinu paketića za djecu. U školi je vladala posebna atmosfera, a naši učenici su još jednom pokazali da su uvijek spremni pomoći drugima.

Ovo je prilika da još jednom, kao i uvijek, pokažemo da svaki vid humanitarne aktivnosti učvršćuje puteve razumijevanja, dobročinstva, zahvalnosti i ljubavi. To je još jedan od razloga da ovakvih aktivnosti bude što više u budućnosti s ciljem da razumijevanje i ljubav budu osobine koje trebamo njegovati i učvršćivati.

#Uradimo dobro zajedno#

Hvala svim učenicima na izdvojenom vremenu i zalaganju!