Matursko veče

U subotu, 11.5.2024. godine u hotelu Europa u Sarajevu, održano je matursko veče povodom završetka školovanja generacije maturanata 2020/ 2024.

Maturantima i maturanticama se obratila direktorica škole Emilija Martinčević koja im je tom prilikom čestitala na uspješno završenom školovanju te se zahvalila što su našu školu predstavljali u najboljem svjetlu.

Završena je još jedna značajna faza u vašem životu. Dostojanstveno i hrabro koračajte stazama života, školovani i spremni za mnoge životne izazove. Bili ste dio našeg zajedničkog stvaranja ljepše i uspješnije budućnosti za sve nas zajedno.

Dragi maturanti i maturantice ponosni smo zbog vašeg uspjeha, želimo vam puno sreće u daljem životu i radu i da ostvarite sve svoje ciljeve.