DRUGO POLUGODIŠTE ŠKOLSKA 2014/2015. GODINA

edu“Dragi učenici, cijenjeni roditelji i uposlenici u odgojno-obrazovnim ustanovama,
u skladu sa školskim kalendarom za 2014/2015. školsku godinu još jednom podsjećamo da u četvrtak 29. januara 2015. godine u osnovnim i srednjim školama na području Kantona Sarajevo počinje drugo polugodište školske 2014/2015. godine.
Svim učenicima i uposlenicima odgojno-obrazovnih ustanova želimo srećan početak, uspješno izvršavanje predviđenih obaveza, dobro zdravlje, a učenicima željeni uspjeh u učenju i vladanju.”

Kaže se u dopisu Ministarstva za obrazovanje nauku i mlade Kantona Sarajevo. Pridružujemo se lijepim željama i obavještavamo naše učenike da redovna nastava počinje u četvrtak 29.01.2015. godine po važećem rasporedu.

UPRAVA ŠKOLE!