Dobro na mom ekranu

Danas su učenici naše škole Šišić Arnela i Palo Harun u pratnji prof. Vjeronauke Lepir Muhameda i direktora škole Mujezinović Sejada, u multimedijalnom centru Kovači učestvovali u programu za omladinu “Dobro na mom ekranu”, gdje su se predstavili sa sjajnim jako poučnim i emotivnim videom pod nazivom “Čini dobro roditeljima”. U ime kolektiva Srednje škole za saobraćaj i komunikacije Sarajevo upućujemo iskrene čestitke našim učenicima Arneli i Harunu i profesoru Muhamedu na sjajnoj prezentaciji škole.

U prilogu možete pogledati video pod nazivom “Čini dobro roditeljima”, kojim su se učenici naše škole Šišić Arnela i Palo Harun pod mentorstvom prof. Vjeronauke Lepir Muhameda, predstavili u multimedijalnom centru Kovači u programu za omladinu “Dobro na mom ekranu”. U ime kolektiva Srednje škole za saobraćaj i komunikacije Sarajevo upućujemo iskrene čestitke našim učenicima Arneli i Harunu i prof Lepir Muhamedu na sjajnoj prezentaciji škole.

You may also like...